Смертельний відпочинок: Стали відомі подробиці загибелі маленької дівчинки на Херсонщині

Сім'я відпочивала на пляжі приватної бази відпочинку, де не виявилося рятувальників і техніки, за допомогою якої можна швидко відреагувати на екстремальні ситуації і врятувати життя.

17 серпня в Херсонській області на Арабатській стрілці загинула дівчинка, яку на надувному крузі віднесло в море. Таку версію приводив відпочиваючий, передають Патріоти України з посиланням на Херсон типовий.

Після з'ясування обставин трагічної події виявилося, що 5-річна дитина приїхала на курорт з батьками зі Львова. Сім'я відпочивала на пляжі приватної бази відпочинку на курорті Арабатська стрілка в Генічеському районі Херсонщини. При цьому малятко гралося недалеко від батьків.
Але потім дитина зайшла на глибину, а розслаблені відпочинком дорослі цього вчасно не помітили. В результаті дівчинка захлинулася і загинула. Співробітники викликаної на місце бригади «швидкої допомоги» допомогти їй вже не змогли - тільки констатували біологічну смерть дитини.

На жаль, на пляжі не виявилося рятувальників і техніки, за допомогою якої можна швидко відреагувати на екстремальні ситуації і врятувати життя.

Інші публікації автора

Фотожаби про українських президентів розвеселили мережу

субота, 6 червень 2020, 22:50

Оригінальність полягає в тому, що обличчя президентів плавно змішуються у зовнішності. Український інтернет охопив саркастичний колаж з портретами усіх президентів України, які по черзі поєднують риси зовнішності один одного. Забавною фотожабою користу...

Нічого особистого, лише бізнес: Малюська розповів, коли Мін’юст планує продати українські тюрми

субота, 6 червень 2020, 22:36

Основний інтерес для покупців становитимуть не приміщення, а земельні ділянки, переконаний міністр. «Ми дійсно скорочуємо кількість тюрем. Ми «заморожуємо» дев’ять тюрем цього тижня. Є й інші десятки об’єктів, які ми готові виставити на продаж. Щиро сп...