"Смоленск присоединит к Беларуси и войдет в историю как великий литвин", - ексватажок терористів "ДНР" про Лукашенка (відео)

Гіркін додав, що Лукашенко повівся як «ворог Росії і російського народу» ще в 2014 році.

Ексватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін вважає, що президент Білорусі Олександр Лукашенко спробує захопити Смоленськ і приєднати його до своєї країни. Таку заяву терорист зробив в інтерв'ю YouTube-каналу РОЙ.ТВ, передають Патріоти України.

Гіркін додав, що Лукашенко повівся як «ворог Росії і російського народу» ще в 2014 році. «2014 год показал, кто есть кто — везде. Это была как лакмусовая бумажка. Александр Григорьевич себя показал врагом России и русского народа. Чем он руководствовался — заботой о Беларуси или личными эгоистическими причинами — это неважно. Важно то, что он открыто выступил против русской ирреденты, против воссоединения России», - сказав Гіркін.

Терорист додав, що Лукашенко-президент не тільки виступив, але і «справою підтвердив» свою позицію. «Арестами и посадками тех добровольцев из Беларуси, которые воевали на Донбассе, поддержкой киевского режима техникой, ГСМ и комплектующими к вооружению. Фактически он проявил себя как враг», - заявив Гіркін.
Гіркіин вважає, що Лукашенко «перекинеться» на Захід, і додає, що не виключає «білоруської агресії» в разі ослаблення Росії. «В конце концов Смоленск присоединит к Беларуси и войдет в историю как великий литвин», - резюмував Гіркін.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...