"Сніданок з'їж сам...": Кардіологи шокували правдою про наслідки пропуску ранкового прийому їжі

Імовірність виникнення хвороб серця зростає майже вдвічі в разі відмови від прийому їжі в ранковий час.

Відповідні дані було отримано за підсумком дослідження, в якому брали участь 6 тисяч осіб, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

Відзначається, що користь сніданку для організму незаперечна, і необхідність присутності цього прийому їжі давно відома.

Однак, як виявилося, наслідки відмови від цього набагато серйозніші, ніж вважалося раніше. Так, сніданок стабілізує апетит, артеріальний тиск і рівень холестерину.

Для дослідження задіяли 6 тисяч здорових людей у віці від 40 до 75 років, які розповіли про свої харчові звички, після чого, через деякий час, було зафіксовано, що у респондентів, які пропускають сніданок, ймовірність серцево-судинних захворювань на 87% вища, ніж у інших.

Як відомо, хвороби серця є однією з найпоширеніших причин смертності в світі, при цьому, число їх жертв зростає з кожним роком, - якщо в 2000 році померли 12 млн осіб, то в 2016 році цей показник зріс вже до 15,2 млн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...