Solar Food: Їжу з повітря, води і електрики почали створювати в Європі

Компанія Solar Food в Фінляндії повідомила про готовність почати виробництво штучного протеїну в 2022 році. За 10 років автори проекту обіцяють зробити свій продукт більш доступним, ніж соя.

Виробники запевняють, що один кілограм порошку здатний забезпечити добову норму поживних речовин для 10 осіб, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

Дослідники з Solar Food виробляють штучний протеїн з грунтових бактерій, які харчуються воднем. Вчені запевняють, що в майбутньому їжу можна буде створювати з практично нульовим викидом парникових газів, якщо перейти на виробництво з поновлюваних джерел енергії.

Під час виробництва протеїну в Solar Food за допомогою електрики розбивають молекули водяної пари для створення водню. Вуглекислий газ, який отримують в результаті хімічної реакції, стає джерелом вуглецю, а разом результати цієї реакції дозволяють розмножуватися бактеріям з грунту, що дозволяє отримати речовину, насичену білками, жирами та вуглеводами.

Поки компанія не запускала масове виробництво навіть в експериментальному режимі, а їх потужностей вистачає на створення одного кілограма порошку. Його склад складається з 50-60% білка, 5-10% жирів і 20-25% вуглеводів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Шлях до серця чоловіка...: Зіркова українська тенісистка розповіла, як познайомила бойфренда-француза зі своєю бабусею

субота, 6 червень 2020, 23:15

Українська тенісистка Еліна Світоліна з кінця 2018 року зустрічається з французьким колегою Гаелем Монфісом. Влітку минулого року одеситка привезла бойфренда на батьківщину, і розповіла, що привело його в найбільший захват після відвідин України. Світо...

"Декому "набридло бути у Верховній Раді", тому захотіли бути мерами": Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу"

субота, 6 червень 2020, 22:59

Президент зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Президент Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу". Він зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Водн...