Дослідники з Solar Food виробляють штучний протеїн з грунтових бактерій, які харчуються воднем. Вчені запевняють, що в майбутньому їжу можна буде створювати з практично нульовим викидом парникових газів, якщо перейти на виробництво з поновлюваних джерел енергії.
Під час виробництва протеїну в Solar Food за допомогою електрики розбивають молекули водяної пари для створення водню. Вуглекислий газ, який отримують в результаті хімічної реакції, стає джерелом вуглецю, а разом результати цієї реакції дозволяють розмножуватися бактеріям з грунту, що дозволяє отримати речовину, насичену білками, жирами та вуглеводами.
Поки компанія не запускала масове виробництво навіть в експериментальному режимі, а їх потужностей вистачає на створення одного кілограма порошку. Його склад складається з 50-60% білка, 5-10% жирів і 20-25% вуглеводів.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...