Соня Кошкіна: Україні варто скористатися уроками Ізраїлю

Головне - пам'ятати: ніхто, крім нас, наших проблем не вирішить.

Фото: Ютуб

Заборона соціальних мереж - «В Контакте», «Однокласників», санкції проти 1700 компаній і фізосіб, підготовка санкцій проти російських фармпрепаратів і т.д. Все це - події останнього тижня, які - на думку багатьох українців - повинні були статися ще в 2014-му - на зорі російської агресії. Українська влада схаменулася тільки зараз. Але, краще пізніше, ніж ніколи. Зроблений нею ряд заходів, які в цілому можна охарактеризувати як антиросійські, точно позитивно позначаться на позиції наших західних союзників, написала в своєму блозі відома українська журналістка Соня Кошкіна, повідомляють Патріоти України.

Згадайте ранні роки держави Ізраїль. Маленький п'ятачок, з усіх боків оточений ворогом. Країна, яка не має достатньої кількості власних ресурсів - ні фінансових, ні людських, ні військових, ніяких. Читаючи спогади уродженки Києва, п'ятого прем'єр-міністра Ізраїлю Голди Меїр, уявляєш собі все це досить жваво. До речі, сама Меїр в ту пору часто виїжджала за кордон - просила великі єврейські громади США, також - інших країн, надати допомогу молодій країні. Головним чином, особливо якщо мова йшла про США, - військову.

Допомога, однак, надавали досить скупо.

Разом з тим, як тільки молода держава Ізраїль почала вести себе по відношенню до недружніх сусідів більш напористо, якщо не сказати агресивно, ситуація різко змінилася. Так, США - як головний донор - відкрили програму по забезпеченню озброєнням, активізували грантову, освітні підтримки.

Очевидно, Україні варто скористатися уроками Ізраїлю. І не тільки.

Головне - пам'ятати: ніхто, крім нас, наших проблем не вирішить.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...