Соратник Порошенка закликав Раду створити ТСК щодо зриву спецоперації по затриманню "вагнерівців"

У СБУ офіційно назвали фейком дані про спецоперацію з найманцями ПВК Вагнера. Відомство зазначило, що першоджерелом цієї інформації було російське видання.

Верховну Раду закликали негайно створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування зриву спецоперації по затриманню "вагнерівців". Як під час виступу у парламені у п'ятницю, 5 березня, наголосив народний депутат з фракції "Європейської солідарності" Володимир Ар’єв, влада не може зробити вигляд, ніби нічого не було, адже невдовзі буде оприлюднене розслідування авторитетної міжнародної організації Bellingcat, передають Патріоти України.

Він зазначив, що усіх, хто говорив про злив спецоперації, допитали у Державному бюро розслідувань (ДБР). "Зараз ми переходимо до етапу торгу, коли заступник Єрмака говорить про те, що "можливо, це попередній президент злив цю спецоперацію". Таким чином вони визнають, що спецоперація щодо "вагнерівців" принаймні існувала. Хоча не можуть навіть додуматися до того, що лише чинний президент може мати доступ до деталей спецоперації на фінальному етапі", – зауважив народний депутат.

Він наголосив, що рослідування Bellingcat щодо спецоперації транслюватимуть на провідних світових телеканалах і платформах. "Ми можемо зараз провести це розслідування тут в парламенті і встановити. Нам не треба мати доступ до секретної інформації, нам треба мати доступ до інформації, як відбувалися події в Офісі президента наприкінці липня 2020 року і що сталося. Чому фінальна частина спецоперації була зірвана?" – сказав Ар’єв.

"Європейська солідарність", інші опозиційні сили вимагають негайно поставити на голосування у Верховній Раді і створити Тимчасову слідчу комісію, щоб ми отримали відповіді на ті питання, які давно поставлені, раніше, ніж вийде ефір розслідування Bellingcat, які вже заслужили репутацію серйозними і ґрунтовними розслідуваннями на гарячі теми. Давайте не ховатися, а створимо ТСК і продовжимо роботу над пошуком того, хто зрадив Україну", – закликав Ар’єв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.