Сором'язливе ведмежа та пісяючий носоріг: У мережі показали найкумедніші фото тварин 2019 року

Цього року серед робіт учасників з усього світу журі відібрало 40 світлин.

Стали відомі фіналісти конкурсу найдотепніших фотографій дикої природи - Comedy Wildlife Photography Awards 2019, передають Патріоти України.

Цього року серед робіт учасників з усього світу журі відібрало 40 найкумедніших світлин з тваринами. Сором'язливе ведмежа, лисиці, які вчаться танцювати та пісяючий носоріг - все це фіналісти конкурсу найкумеднішої світлини року.

Водночас, попри дотепність конкурсу, засновники премії наголосили, що першочергова місія фотографій не тільки викликати посмішку, а й згадати про захист дикої природи."Ми хочемо, щоб ви взяли наш прапор охорони дикої природи, стукали барабаном, били в цимбали та шуміли. Нам потрібно поширити розуміння того, що дика природа під загрозою в усьому світі, і нам потрібно зробити щось, щоб врятуватим її", - кажуть автори конкурсу.

Нагадаємо, що конкурс заснували професійні фотографи Пол Джойнсон-Хікс і Томом Саллам з метою підвищення обізнаності про світ дикої природи. Переможців оголосять 13 листопада.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

субота, 23 листопад 2019, 3:00

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.

Хіти тижня. "Руський мір" відкрив обличчя: Які країни голосували проти резолюції по Криму

субота, 23 листопад 2019, 2:00

Росія намагалася перешкодити ухваленню Генеральною асамблеєю ООН резолюції щодо мілітаризації Криму і ці спроби були "безпрецедентними". Представництво України в ООН опублікувало список країн, які голосували проти резолюції по окупованому Криму, підгот...