Сором'язливе ведмежа та пісяючий носоріг: У мережі показали найкумедніші фото тварин 2019 року

Цього року серед робіт учасників з усього світу журі відібрало 40 світлин.

Стали відомі фіналісти конкурсу найдотепніших фотографій дикої природи - Comedy Wildlife Photography Awards 2019, передають Патріоти України.

Цього року серед робіт учасників з усього світу журі відібрало 40 найкумедніших світлин з тваринами. Сором'язливе ведмежа, лисиці, які вчаться танцювати та пісяючий носоріг - все це фіналісти конкурсу найкумеднішої світлини року.

Водночас, попри дотепність конкурсу, засновники премії наголосили, що першочергова місія фотографій не тільки викликати посмішку, а й згадати про захист дикої природи."Ми хочемо, щоб ви взяли наш прапор охорони дикої природи, стукали барабаном, били в цимбали та шуміли. Нам потрібно поширити розуміння того, що дика природа під загрозою в усьому світі, і нам потрібно зробити щось, щоб врятуватим її", - кажуть автори конкурсу.

Нагадаємо, що конкурс заснували професійні фотографи Пол Джойнсон-Хікс і Томом Саллам з метою підвищення обізнаності про світ дикої природи. Переможців оголосять 13 листопада.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Нагорода знайшла "героя": Прокурор, який не посадив Юрія Бойка, отримав частку в "Трускавецьких лікувальних водах" від його оточення

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:00

До жовтня 2017 року Жербицький обіймав посаду першого заступника військового прокурора Анатолія Матіоса. Новим співвласником ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» став екс-перший заступник військового прокурора Володимир Жербицький, якому тепер належить ч...

Зіркова фанатка Ху*ла зібралася в політику

п’ятниця, 21 лютий 2020, 18:51

Російська співачка Валерія, слідом за музикантом Сергієм Шнуровим, планує створити політичну партію і взяти участь у виборах до Держдуми в 2021 році. Пригожин зазначив, що вони роздумують над тим, щоб створити партію під назвою "Сильні жінки" до 2021 р...