Сором'язливе ведмежа та пісяючий носоріг: У мережі показали найкумедніші фото тварин 2019 року

Цього року серед робіт учасників з усього світу журі відібрало 40 світлин.

Стали відомі фіналісти конкурсу найдотепніших фотографій дикої природи - Comedy Wildlife Photography Awards 2019, передають Патріоти України.

Цього року серед робіт учасників з усього світу журі відібрало 40 найкумедніших світлин з тваринами. Сором'язливе ведмежа, лисиці, які вчаться танцювати та пісяючий носоріг - все це фіналісти конкурсу найкумеднішої світлини року.

Водночас, попри дотепність конкурсу, засновники премії наголосили, що першочергова місія фотографій не тільки викликати посмішку, а й згадати про захист дикої природи."Ми хочемо, щоб ви взяли наш прапор охорони дикої природи, стукали барабаном, били в цимбали та шуміли. Нам потрібно поширити розуміння того, що дика природа під загрозою в усьому світі, і нам потрібно зробити щось, щоб врятуватим її", - кажуть автори конкурсу.

Нагадаємо, що конкурс заснували професійні фотографи Пол Джойнсон-Хікс і Томом Саллам з метою підвищення обізнаності про світ дикої природи. Переможців оголосять 13 листопада.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

При народженні постраждав мозок: У Харкові батьки стверджують, що через лікарів дитина народилася з інвалідністю

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:24

Батьки не встигли підписати договір з обраним лікарем, через що породіллю не хотіли приймати в перинатальному центрі. У Харкові батьки новонародженої дівчинки звинувачують медиків в тому, що їх дочка народилася з інвалідністю. У неї немає глотательного...

Майже на всіх континентах планети: У світі за пів століття підірвали майже 2 500 ядерних бомб

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:08

Найбільш активно проводили ядерні випробування США й СРСР. Починаючи з 1945 року у світі зробили близько 2500 ядерних вибухів майже на всіх континентах планети. Про це свідчать дані на карті ядерних вибухів, опублікованій у мережі. Зокрема, її розмісти...