Сотні тисяч штрафу або в'язниця: В Японії каратимуть за управління дронами в нетверезому стані

Крім того, влада Японії розширили список зон, звільнених від безпілотників.
Уряд Японії прийняв закон, котрий забороняє людям у стані алкогольного сп’яніння керувати безпілотниками, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.За керування дроном нетверезому оператору загрожує штраф до 300 тис. японських єн (близько 73 тис. гривень). Якщо ж маса безпілотника перевищує 200 г – є вірогідність потрапити до в'язниці на рік.

Оштрафувати можуть також і операторів, які намагаються зробити небезпечні трюки над натовпом: наприклад, направити безпілотник у натовп. За це поліція може оштрафувати на суму до 500 тис. єн (понад 120 тис. гривень).

Крім того, влада Японії розширили список зон, звільнених від безпілотників. Окрім атомних станцій і електростанцій, в цей список увійшов периметр розміром 300 м від військових баз та інших об'єктів, які пов'язані з системою оборони.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...

Росія не вірить у втрату ринку: "Європа відмовляється від вугілля", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:40

У портах під Петербургом і Мурманськом будують нові вугільні термінали для експорту в ЄС, а там приймають програми по закриттю вугільних електростанцій. На черзі - Німеччина. "Такое впечатление, что Евросоюз и Россия живут в разных энергетических реали...