СОVID-19: Іспанія поставила новий жахливий рекорд по смертності від коронавірусу

Новий звіт Інституту суспільної охорони здоров'я ім. Карлоса III передбачає, що реальне число смертей від коронавірусу може бути набагато вищим.

Станом на ранок 28 березня в Іспанії померли від коронавірусу 832 людини, а загальне число жертв досягло 5 694, передають Патріоти України з посиланням на El Pais.

Країна встановила новий страхітливий рекорд по смертності за 24 години. У попередній день показник був - 769. Офіційне число заражених в Іспанії становить 72 248 осіб. Чиновники повідомили, що одужали 12 285 інфікованих.

У той час як Іспанія вже займає друге місце в світі за кількістю смертей після Італії, новий звіт Інституту суспільної охорони здоров'я ім. Карлоса III передбачає, що реальне число смертей від коронавірусу може бути набагато вищим.

"Не дивлячись на значні обмеження на пересування людей з 14 березня, кількість випадків продовжує рости, лікарні відчувають труднощі з припливом пацієнтів, вимагаючи більшої кількості апаратів ШВЛ для критичних випадків і захисного спорядження для своїх працівників", - йдеться в повідомленні.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...