Тільки рівень розвитку цієї патології буває різний і залежить від того, наскільки важко людина перенесла гостре захворювання після зараження коронавірусом. "Фиброз легень дуже часто може залишатися в такому вигляді, що заважає людині жити. Постійно з'являється якась задишка", - розповідає лікар-інфекціоніст.
Патологія відчувається навіть через кілька місяців після перенесеного захворювання. Зокрема, люди відчувають труднощі при ходьбі, вони практично не в змозі бігати, а підйом по сходах для таких людей - колосальне випробування.
При цьому лікар зазначила, що про інші наслідки говорити поки рано, оскільки ще дуже малий термін спостереження за людьми, котрі перенесли захворювання. "Про якісь віддалені наслідки говорити ще рано, тому що треба ще хоча б рік, щоб проциркулював вірус, щоб ми зробили якісь висновки", - резюмувала лікар.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...