Акустичне і зорове сприйняття відвідувача направлене на взаємозв'язок між людиною і природою (денне світло, вітер, дощ, пагорб і зелень).

У китайському містечку Хефей місцева архітектурна фірма створила павільйон, куди люди приходять послухати дощ. Ідея полягає у створенні місця співіснування сучасності, людини і природи, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Павільйон створили після ремонту на території студентського містечка. Біля гуртожитків з'явився великий пагорб, в якому і вирішили облаштувати павільйони.
Саме приміщення зроблене в землі, а дах був спеціально занижений, щоб на ньому збирався дощ. У центрі покрівлі зроблений довгий отвір, який має 30 сантиметрів у ширину. Зроблений він для потрапляння сюди світла і, власне, самого дощу.
Вода стікає з даху в цей отвір, утворюючи дощову завісу. Пол під просвітом теж має спеціальний отвір, який збирає дощову воду.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...