"Сплошное МММ - мелкие и смешные жулики": Екс-ватажок терористів "ДНР" розчарований ситуацією в ОРДО

За слова російського терориста, багато хто з мешканців окупованих територій просто «не доживуть» до отримання паспорта РФ.

Екскомандир підрозділів терористичної «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) на своїй сторінці в соцмережі з сарказмом відреагував на запуск приміського поїзда з залізничного вокзалу в окупованомуі Донецьку і зазначив, що ситуація в ОРДО плачевна, передають Патріоти України.

За слова Гіркіна, з огляду на слабку підтримку Росії і повільний тим «паспортизації» жителів ОРДЛО, багато хто з них просто «не доживуть» до отримання російського паспорта: «А в Донецке — сплошное МММ — какие-то мелкие и смешные жулики, назначенный Приближенным Жуликом Наногения по кличке „Сурок“. А население — так вообще — даже не сакральные сирийцы… Им 10 тысяч россиянских паспортов за 4 месяца выдали, а они все недовольны — говорят, что полтора миллиона надо… И такими темпами половина населения до паспортизации точно не доживет, даже если будет жить очень долго (и несчастливо)».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...