"Сплошное МММ - мелкие и смешные жулики": Екс-ватажок терористів "ДНР" розчарований ситуацією в ОРДО

За слова російського терориста, багато хто з мешканців окупованих територій просто «не доживуть» до отримання паспорта РФ.

Екскомандир підрозділів терористичної «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) на своїй сторінці в соцмережі з сарказмом відреагував на запуск приміського поїзда з залізничного вокзалу в окупованомуі Донецьку і зазначив, що ситуація в ОРДО плачевна, передають Патріоти України.

За слова Гіркіна, з огляду на слабку підтримку Росії і повільний тим «паспортизації» жителів ОРДЛО, багато хто з них просто «не доживуть» до отримання російського паспорта: «А в Донецке — сплошное МММ — какие-то мелкие и смешные жулики, назначенный Приближенным Жуликом Наногения по кличке „Сурок“. А население — так вообще — даже не сакральные сирийцы… Им 10 тысяч россиянских паспортов за 4 месяца выдали, а они все недовольны — говорят, что полтора миллиона надо… И такими темпами половина населения до паспортизации точно не доживет, даже если будет жить очень долго (и несчастливо)».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Язик Х*йла до пекла доведе: Араби проклинають Путіна - "свиню та собаку"

неділя, 20 червень 2021, 17:00

Арабські соцмережі не залишилися в стороні від «прямої лінії» російського президента. Одкровення Путіна багатьох неприємно здивували. Добірку таких висловлювань приводить дайджест-портал ИноСМИ 8 червня 2020 року, передають Патріоти України. Але спочат...

З архіву ПУ. "Не ожив...": Мешканці окупованого півострова розчаровані Кримським мостом, - блогер

неділя, 20 червень 2021, 12:00

Продукти не стали дешевше, туристів немає... Жителі анексованого Криму позитивно ставилися до будівництва Кримського моста, так як вважали, що він поліпшить економічну і соціальну ситуацію на півострові, але їх чекало розчарування. «Положительно люди р...