Спливли моторошні подробиці з життя 5-річної дівчинки, яку спалили у печі власні батьки

Журналістам вдалося дізнатися про те, як жила дитина, у сусідів і жителів села Листвин, де і трапилася трагедія.

Дівчинку, яку батько спалив у печі на Житомирщині, не випускали з будинку і довгий час ховали від соціальних працівників, передають Патріоти України з посиланням на BBC Україна.

Відзначається, що батьки не дозволяли 5-річній Дарині виходити з дому. За словами сусідів, дівчинку бачили на вулиці лише один раз.

"Вони алкоголіками були. Ну, бувало не пили, коли гроші закінчувалися. А тільки гроші з'являлися, то все", – розповіли в селі.

"Я працюю в кондитерській крамниці, винесла їй пиріжок. А він (батько) забрав і каже: вона не їсть солодкого, потім з'їсть вдома з молоком. Я бачила, вона так його хотіла з'їсти, а він не дав, гад", – поділилася спогадами сусідка.

Не радий був чоловік і працівникам соцслужб, які час від часу навідували сім'ю. У будинок він їх ніколи не пускав. "Він нам казав: якщо хтось зайде у двір, то я маю право його зарубати", – відзначили сусіди.

Як розповіла Наталія Коберник, яка деякий час була прийомною матір'ю дівчинки, Дарина чотири рази на рік проходила курси фізичної реабілітації, з нею працювали психологи, фахівці проводили музичну й арт-терапію. Жінка впевнена, що відповідальність за трагедію повинні понести і працівники соціальних служб, які не добилися того, щоб їм показали дівчинку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...