Спливли моторошні подробиці з життя 5-річної дівчинки, яку спалили у печі власні батьки

Журналістам вдалося дізнатися про те, як жила дитина, у сусідів і жителів села Листвин, де і трапилася трагедія.

Дівчинку, яку батько спалив у печі на Житомирщині, не випускали з будинку і довгий час ховали від соціальних працівників, передають Патріоти України з посиланням на BBC Україна.

Відзначається, що батьки не дозволяли 5-річній Дарині виходити з дому. За словами сусідів, дівчинку бачили на вулиці лише один раз.

"Вони алкоголіками були. Ну, бувало не пили, коли гроші закінчувалися. А тільки гроші з'являлися, то все", – розповіли в селі.

"Я працюю в кондитерській крамниці, винесла їй пиріжок. А він (батько) забрав і каже: вона не їсть солодкого, потім з'їсть вдома з молоком. Я бачила, вона так його хотіла з'їсти, а він не дав, гад", – поділилася спогадами сусідка.

Не радий був чоловік і працівникам соцслужб, які час від часу навідували сім'ю. У будинок він їх ніколи не пускав. "Він нам казав: якщо хтось зайде у двір, то я маю право його зарубати", – відзначили сусіди.

Як розповіла Наталія Коберник, яка деякий час була прийомною матір'ю дівчинки, Дарина чотири рази на рік проходила курси фізичної реабілітації, з нею працювали психологи, фахівці проводили музичну й арт-терапію. Жінка впевнена, що відповідальність за трагедію повинні понести і працівники соціальних служб, які не добилися того, щоб їм показали дівчинку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...