Спливли нові деталі нібито співпраці Портнова з Кремлем

Розслідувачі стверджують, що обмін листами (а не контакти) почався навесні 2014 року, вже після того, як в Криму з'явилися російські військові.

У Центрі «Миротворець» продовжують публікувати матеріали, отримані в результаті злому електронної пошти підлеглого ідеолога «Новоросії» Владислава Суркова Бориса Рапопорта, датовані 2014 роком, де розслідувачі виявили листи, нібито надіслані ексглавою адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрієм Портновим, передають Патріоти України.
Так, розслідувачі стверджують, що обмін листами (а не контакти) почався навесні 2014 року, вже після того, як в Криму з'явилися російські військові.
В одному з листів до Кремля відправляється довідка-аналіз, яка, як стверджують розслідувачі, «містить маніпулятивний виклад юридичної казуїстики на рішення української влади, прийняті в період 22-27 лютого 2014 року».В іншому - аналітика з приводу «недоцільності люстрації суддів в Україні». Листи датовані 20 квітня 2014 року. А через кілька місяців з'являється стаття, заснована на цій довідці, яку публікує юрист, яка тісно співпрацює з ексглавою АП.«Портнов в цей час знаходився в Москві і повністю усвідомлював і розумів, що стався озброєний напад Росії на Україну і відбувається захоплення Криму. І тим не менше, він, перебуваючи у змові з ворогом, бере безпосередню участь у злочині Росії проти України», - заявляють розслідувачі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Русскій мір" він такий: Журналіст показав, як у Горлівці бойовики розгромили супермаркет “Амстор” (відео)

понеділок, 28 вересень 2020, 11:28

Ці руїни є результатом діяльності окупантів... Блогер Денис Казанський показав, у якому стані зараз знаходиться супермаркет “Амстор” в окупованій Горлівці. Відео він опублікував у Twitter, передають Патріоти України. . “Горлівка. Супермаркет “Амстор”....

#всеодноїхнесадять: У Києві спіймали банду злодійок (фото)

понеділок, 28 вересень 2020, 11:15

Всі три зловмисниці приїхали в столицю з міста Берегове. У центрі Києва поліція затримала банду професійних злодійок. Всі вони ромського походження. Жінки працювали втрьох. Одна з них відволікала жертву, друга прикривала, третя - обкрадала. Про це пові...