Справа Гандзюк: "Затриманий Левін може назвати прямого замовника", - Береза

Офіс генерального прокурора повідомив, що в Болгарії було затримано Олексія Москаленка (Левіна), який близько року переховувався від слідства.

Борислав Береза

Екснардеп Борислав Береза, який очолював Тимчасову слідчу комісію ВР для проведення розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів заявив, що затриманий в Болгарії Олексій Москаленко може видати замовника гучного злочину, передають Патріоти України.

“Це один з головних підозрюваних вбивства. Чоловік, який проводив комунікацію між виконавцями і замовниками. І його затримання було обіцяно нам ще в лютому минулого року. Він переховувався в Домінікані, його не змогли там виловити. Потім його довго відстежували і нарешті спіймали. Тому цей чоловік більш ніж важливий для остаточного формування доказової бази слідчих органів”, – заявив Береза.

Екснардеп додав, що злочинець може нічого і не розповісти, але завдання слідчих органів спрацювати так, щоб він розповів. “Він може назвати прямого замовника”, – додав Береза.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.