"Справа Вишинського": Експертиза визнала статті "РИА Новости Украина" пропагандистськими

Суд продовжив запобіжний захід Кирилу Вишинському у вигляді тримання під вартою до 22 липня.

Кирило Вишинський

Згідно з висновками лінгвістичної експертизи, публікації на сайті "РИА Новости Украина" мали пропагандистський характер і були спрямовані проти державності України. Такі дані зачитав сьогодні прокурор в Подільському райсуді Києва на засіданні у справі екс-головного редактора видання Кирила Вишинського, обвинуваченого в державній зраді, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
Суд продовжив запобіжний захід Вишинському у вигляді тримання під вартою до 22 липня. Після цього суд продовжив заслуховувати обвинувальний акт, який зачитував прокурор.
Згідно з висновками експертизи, що містяться в обвинувальному акті, зазначені публікації були пропагандистськими і писалися для того, щоб у читача склалося враження, що Україна знаходиться під зовнішнім управлінням, громадяни розділені на непримиренні табори і т.д.
Крім того, згідно з даними експертизи, в статтях на сайті "РИА Новости Украина" стверджувалося, що жителі тимчасово окупованих територій Донбасу мали право на самовизначення і добровільно вирішили відокремитися від України.

Прокурори зачитали 63 з 78 сторінок обвинувального акта. Завершити планується на наступному засіданні 30 травня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...