Справжнє диво: Херсонські нейрохірурги пришили голову 69-річній жінці

Лікуючи остеохондроз, жінці пошкодили перший і другий шийний хребці і розірвали зв'язки, до яких прикріплена голова.

Херсонські лікарі з відділу нейрохірургії буквально створили диво, врятувавши голову 69-річній пенсіонерці, яка буквально ледь її не втратила, передають Патріоти України з посиланням на Кherson.net.ua.

22 серпня в нейрохірургічне відділення поступила жінка, яка скаржилася на сильний шийний біль, запаморочення і неможливість поворухнути головою. Кількома місяцями раніше їй лікували остеохондроз в одній з приватних клінік міста, і під час проведення операції пацієнтка відчула нестерпний біль аж до втрати свідомості.
Після її госпіталізували у відділення неврології з підозрою на стовбуровий інсульт, зробили МРТ і виявили, що з необережності лікарі пошкодили перший і другий шийний хребці і розірвали зв'язки, до яких прикріплена голова.
Лікарі посилено боролися за її життя, адже найменший зсув зубовидного відростка в шийному хребті міг пошкодити мозок і життєво-важливі органи. Внаслідок цього провели серйозну операцію, в ході якої було залучено одного з кращих фахівців - доктора М. Малишенка. Він наклав в область шийних хребців апарат Єлізарова і їм вдалося вправити всі вивихнуті хребці, таким чином звільнивши стовбур головного мозку і хребет від тиску.
Операція була складною, її проводили більше 12 годин, але, слава Богу, все закінчилося успішно. Зусиллями двох кращих фахівців - А. Леонтьєва та М. Малишенка був прикріплений штучний каркас до шийного відділу голови, який захистив мозок і шию від серйозних ушкоджень. На наступний день пацієнтка вже могла повертати голову і навіть ходити, а виписали її вже через 12 днів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Представники ЗСУ і Пентагону обговорили стратегію розвитку повітряних сил України

середа, 29 січень 2020, 5:45

Документ оборонного планування на довгострокову перспективу в ПС розробляється вперше. 24 січня ц.р. у Вінниці, представники Командування Повітряних сил Збройних сил України та делегації США обговорили питання Стратегії розвитку Повітряних сил та які в...

Хіти тижня. Подалі від Москви: Названо три регіони, що претендують на незалежність від Кремля

вівторок, 28 січень 2020, 23:05

Коли в Росії погіршиться фінансове становище, найбагатші регіони – Якутія, Урал і Далекий Схід – вимагатимуть незалежності в центральної влади. За його словами, щойно це трапиться, Росію чекає неминучий розпад на кілька держав. "Росія розпадеться одноз...