"Стає більшим державником": Політтехнолог проаналізував пресконференцію президента України

Зеленський не відповів так, як подобається проросійським ресурсам...

Про пресконференцію президента Володимира Зеленського ділиться думками політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Реально Зеленський втомлений. Якщо порівнювати з минулою великою пресконференцією, він має набагато гірший вигляд фізично. В цьому плані йому не позаздриш. Краще став розмовляти українською мовою.

На велику частину питань відповідає дуже обтічно. Оці емоції постійно, якісь приклади незрозумілі. Та й жарти перестали бути смішними. На посаді почуття гумору він втратив.

Але, коли відповідав на запитання щодо української мови, відчувається що його державницька позиція стала міцнішою.

Зеленський у дечому правий - що його б'ють з багатьох телеканалів. Хоча, з точки зору масового глядача, Порошенка рік-два тому били більше. Коли йдеться про канали серйозного масштабу, як "1+1". Це не медведчуківський пул.

Якщо коротко - він бере відповідальність на себе. За Єрмака, кадри. Зеленський - єдиний, хто відповідає за все. Поки що це йому дає не дуже сильно падати.

У нього, звичайно, немає тих 75%, про які він каже. Але все одно достатньо для того, щоб більш-менш упевнено почуватися. Але це тимчасове зміцнення. На тлі пандемії минулі прорахунки не такі актуальні чи взагалі зникли з уваги людей. Таке відбувається в багатьох країнах у світі, коли йде об'єднання навколо національного лідера. Але, коли закінчиться карантин, люди вийдуть на роботу, якої немає. Коли люди зіткнуться з реальністю - почнеться роздратування. І тоді те, що його зараз більш-менш тримає на плаву, працюватиме проти нього. Через те, що він усе взяв на себе, не розподіляє між іншими гравцями.

Щодо почутого про другий термін, то це вже порада політтехнологів. Говорити, що не планує на другий термін, це зайвий елемент нестабільності. Тому краще таку позицію займати, про яку сьогодні сказав. За логікою - він правий. Якщо через чотири роки в нього буде 75% підтримки, логічно, що він має повне моральне право забути про свою обіцянку.

Щодо проросійських ресурсів, Зеленський не відповідав так, як їм подобається. Для патріотичної аудиторії, якої все ж таки Зеленський боїться і яка активніша, має реальний вплив, сам факт, що запитання ставить якесь медведчуківське видання, вже нейтралізує це запитання. І якщо Зеленський відповідає на нього, більш-менш дотримуючись державницьких позицій, це для нього більше плюс, ніж мінус. Уявіть собі, щоб там були всі патріотичні видання. Вони б його "мочили" за те, за інше. Він би на цьому тлі видавався б більше проросійським, якби почав відбиватися.

По Мінську і всьому іншому зрозуміло, що команда Зеленського доходить до висновку: проросійську частину електорату вони практично втратили, залишилося 5-6%. Для такого електорату Зеленський - вже другий Порошенко. Тому, з політтхенологічної точки зору, на пресконференції більше правильного було зроблено.

Зеленський зараз у багатьох питаннях займає більш державницьку позицію, ніж це було пів року тому. Коли телебачення відображає інтереси ворожої країни, це зрозуміло навіть зовсім індиферентній людині. І бажання такого ворожого телебачення бачити Зеленського в ролі, яку йому чомусь придумали, це не на користь йому, а тільки шкодить", - каже Олексій Голобуцький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"В усій красі": "Розповніла" українська співачка-зрадниця продемонструвала фігуру

неділя, 25 жовтень 2020, 10:24

Лорак відповіла злостивцям з приводу "подвійного підборіддя" і "зайвих кілограмів".

Зірки говорять: Місячний календар садівника-городника на листопад

неділя, 25 жовтень 2020, 10:11

Останній місяць осені - це час підготовки до зими. Листопад - останній місяць осені і час початку зимових холодів. Більшість городніх і польових робіт вже закінчилися до цього часу. Однак навіть в листопаді садівникові буде чим зайнятися, передають Пат...