Стало відомо, коли на Росії мінятимуть Конституцію під Ху*ла

У вищому законодавчому органі влади держави-агресора уточнили: законопроекти зі змінами до Конституції країни будуть винесені на розгляд депутатів у лютому - на початку березня 2020 року.

Російський двопалатний Парламент, Федеральні збори (складається з Ради Федерації і Державної Думи - ред.), озвучив точну дату проведення всеросійського голосування за зміни до Конституції Російської Федерації. Цю інформацію повідомляють журналісти країни-агресора з посиланням на свої джерела в Раді Федерації РФ, передають Патріоти України.

Як зазначають росЗМІ, до 1 травня 2020 року по всій Росії (включаючи окупований Крим) пройде добровільне загальнонародне голосування, на якому і буде вирішена подальша доля Основного закону країни.

Одночасно в найвищому законодавчому органі влади держави-агресора уточнили: законопроекти зі змінами до Конституції країни будуть винесені на розгляд депутатів у лютому - на початку березня 2020 року. Зараз же, за даними джерела, розробляється механізм проведення загальнонародного голосування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...