Стало відомо, коли Конституційний суд продовжить розгляд питання щодо указу про розпуск Ради

Конституційний суд України продовжить розгляд справи щодо конституційності указу президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту у вівторок, 18 червня.

Про це повідомляється на сайті суду, передають Патріоти України.

Відомо, що в цей день буде три засідання Великої палати Конституційного суду.

Другим питанням суд планує в закритій пленарній частині продовжити розгляд справи про відповідність Конституції указу президента Зеленського Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Писец какой-то", або Бровеносець-2: На Росії підрахували вік путінського політбюро, де наймолодший Медведєв-Горбачов

субота, 14 грудень 2019, 22:44

Найближчі члени команди Путіна швидко старіють. При цьому з'ясувалася разюча інформація: більшості з чиновників команди Путіна буде вже за 70 років. "Але ж команда Путіна після закінчення 4-го терміну в 2024 році нагадувати старців Політбюро Брежнєва",...

Не можуть захистити і себе: У бухгалтера Facebook вкрали носій з даними тисяч співробітників

субота, 14 грудень 2019, 22:32

Інформація на носіях, в тому числі відомості про зарплату і номера банківських рахунків, не була зашифрована. Інцидент стався ще 17 листопада, про зникнення стало відомо 20 листопада. Однак Facebook почала попереджати співробітників, чиї дані виявилися...