Стало відомо, коли Україна може отримати другий транш допомоги від ЄС

Другий і останній транш допомоги Україні від Євросоюзу на 500 млн євро може бути виділено в лютому 2020 року.

Про це повідомив кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі Рікард Йозвяк в Twitter, передають Патріоти України.

"Цілком можливо, що другий і останній транш макрофінансової допомоги Європейської комісії для України в розмірі 500 млн євро може бути випущений в лютому. Перший транш був випущений в листопаді 2018 року", – повідомив Йозвяк.

Допомога надається у вигляді кредиту, який потрібно буде повернути. Наприклад, перший транш Україні виділили з процентною ставкою в 1,25%. Борг потрібно погасити до квітня 2033 року. Гроші дали на проведення ряду реформ (податкової системи, енергосектору, соцполітики, корпоративного управління на держпідприємствах).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...