Стало відомо, скільки українців віддають за комуналку більше половини заробленого

За останні 4 роки кількість сімей, які платять за комунальні послуги понад половину місячного заробітку, збільшилась удвічі.

14% українців витрачають на "комуналку" більше як половину доходу. Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології, передають Патріоти України.

За останні 4 роки кількість сімей, які платять за комунальні послуги понад половину місячного заробітку, збільшилась удвічі. Окрім того, зменшилася частка тих, хто платить за комунальні послуги від 10 до 30% доходу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...