Юридичною базою для "трибуналу" став драконівський закон часів Другої світової війни. Указ Президії Верховної Ради СРСР від 22 червня 1941 року, на який посилався Гіркін, передбачав смертну кару – Україна скасувала її у 2000 році, в Росії на неї з 1996 року діє мораторій. До смертної кари засуджено за злочини, які бойовик Гіркін називав "тяжкими", при цьому під ними розумілися і дрібна крадіжка, й вбивство.
За інформацією "Радіо Свобода", за таким "законом" бойовики розстріляли трьох місцевих жителів — Олексія Пічка, Дмитра Славова та Миколу Лук'янова.
Разом з терористом Гіркіним у цих "військово-польових трибуналах", які "засуджували" до "смертної кари" Пічка, Славова і Лук'янова, брали участь ще як мінімум дев'ять осіб.
На підставі документів, знайдених у кабінеті бойовика "ДНР" Гіркіна в будівлі СБУ в Слов'янську і розслідувань журналісти "Радіо Свобода" знайшли та ідентифікували сімох з дев'яти осіб, що допомагали Гіркіну проводити "трибунали" та безпосередньо відповідальних за страти Пічка, Лук'янова і Славова:
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...