"Стар я и глуп. Глуп и стар. Королевской "выжгли" глаза зеленой. Не радует меня это", - волонтер побачив "руку ФСБ" в неприємній пригоді нардепки

ФСБ намагається створити нових лідерів в Україні.

Мирослав Гай

"Ось якби її заарештували і засудили і посадили - так. А так..." - написав у своєму Facebook волонтер Мирослав Гай, повідомляють Патріоти України.

"Російському опозиціонеру від ФСБ Навальному теж випалили, облили.

Могли вбити, знищити, але вирішили зеленкою. Дають фільми знімати. Нємцова вбивають, Україна прасують "Градами", а Навального обливають зеленкою.

Тепер облили Королевську. Спроба показати опозицією, неугодною. ФСБ намагається створити нових лідерів і в Україні. Савченко провалилася. Потрібні десятки інших. Старої формації, новостворені - не важливо. Потрібна нова опозиція євроінтеграції.

Операція по введенню у владу нью "анти" і помірних, а по-суті проросійських, героїв йде повним ходом. Нова опозиція почала крокувати по Україні. При цьому суди виправдовують і відпускають "міністра вугілля" "ЛНР", керівних свого часу бойовиками ставлять на посади в МВС - все це на поверхні.

Плюс вбивства і спроби викрадення росіян, що мали необережність бігти не в США або Австралію, а в Україну.

Росія почала ВЕЛИКУ спеціальну операцію по утриманню України.

Введення своїх людей у вищі ешелони влади, підкуп чиновників, політичні вбивства, створення нових героїв.

Тактика така.

Пропаганда.

Впровадження активістів, створення гуртків, спільнот, розширення активності МПЦ, курирування центрів реабілітації наркоманів при МПЦ, проведення форумів, культурних акцій, пов'язаних з просуванням російської культури, і інших заходів. За фактом всі ці оперативні акції провалюються, тому як на них крадуть бабки. Але факт їх проведення в наявності.

Пропаганда.

Створення інфоприводів для агресії - теракт, звинувачення в фашизмі, нацизмі, інізмі і т. д.

Пропаганда.

Військова кампанія. Дестабілізація обстановки в країні. Програш. Створення зони постійної нестабільності. Переговори.

Пропаганда.

Підкуп еліт, розстановка своїх людей і агентів в регіонах, армії, гвардії, активізація старих консервів з КДБ.

Пропаганда.

Друга військова кампанія. Захоплення країни з уже готовою "нової" владою.

Пропаганда.

Зачистка неугодних.

Пропаганда.

Це план, а далі як піде. Вийшло, можна і на першій частині зупиниться, не вийшло, друга хвиля дестабілізації, немає, так економічні важелі включимо.

Біда в тому, що у РФ не залишилося важелів крім терактів і війни. Ну і підкупу еліт.

При цьому, витрать вони зараз на підкуп українських еліт весь резервний фонд, ну не зможуть вони взяти Україну.

Біда в тому, що імперці і гебня вже сотні років впевнені, що зможуть.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...