Стародавня зірка розкрила вченим секрети появи Всесвіту

Вчені з обсерваторії Keck виявили в складі стародавньої зірки J0815+4729 в сузір'ї Рись кисень, який був створений не в момент Великого вибуху, а після, в результаті реакцій ядерного синтезу.

"Завдяки зірці, розташованій в наших околицях, ми змогли зазирнути в минуле. Чекаємо нових даних, які дозволять краще зрозуміти, як кисень і інші елементи наповнили молодий Всесвіт", - заявив працівник обсерваторії Джон О'Міра, передають Патріоти України з посиланням на The Astrophysical Journal Letters.

Відзначається, що кисень є, зокрема, основним компонентом земної кори, але не існував у Всесвіті після Великого вибуху, а став з'являтися пізніше.

"Склад зірки вказує, що вона сформувалася через кілька мільйонів років після Великого вибуху, можливо, з матеріалу, викинутого першими надновими Чумацького Шляху", - пояснив автор дослідження з Канарського інституту астрофізики Хонай Гонсалес.

Вчені назвали збагачену киснем зірку J0815+4729 "унікальною" і припустили, що вона була створена першими надновими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...