"Старого просто використовували": Представник України в ТКГ розповів, що саме мав на увазі Фокін

Раніше експрем'єр запропонував дати особливий статус всьому Донбасу і провести амністію.

Заступник голови делегації України на мінських переговорах Вітольд Фокін виступає за ту амністію на Донбасі, яка не буде поширюватися на бойовиків з "руками по лікоть у крові". Про це розповів інший учасник української делегації в ТКГ, журналіст Сергій Гармаш в ефірі каналу Україна 24, передають Патріоти України.

Журналіст допускає, що сенс слів Фокіна про особливий статус для всього Донбасу та амністію був спотворений. "Ми так багато говоримо про Фокіна. Я сьогодні (2 вересня, - ред.) з ним розмовляв, причому він сам запропонував ... Він дуже емоційно сприймає пресинг, який почався на нього. Він просто показав мені текст інтерв'ю, яке він погодив. Там є великі відмінності від того, що ми всі бачили. Тобто там він говорить про амністію, але далі йде поправка, якої, по-моєму, в тексті інтерв'ю не було - "крім тих, у кого руки по лікоть в крові". Це дуже важливе уточнення", - зазначив Гармаш.

Що стосується особливого статусу Донбасу, то в цьому контексті, каже Гармаш, також є уточнення. "Він каже про особливий статус, але тут вже може бути вина не журналістів, а його розуміння особливого статусу. Коли ми почали говорити - а хто ж сюди принесе інвестиції, якщо буде область поділена? Тобто для нього особливий статус - це режим пільгового оподаткування, про що він говорив до цього, і Кравчук говорив. Думаю, є певне нерозуміння, можливо, вибачте, що старого просто використовували. Давайте зменшимо напруження, потрібно розібратися", - сказав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...