Стівен Кінг подивився серіал "Чорнобиль" і жахнувся, що Трамп може начудити щось подібне у США

Під час перегляду серіалу Кінг згадав про володіючого "посереднім інтелектом" президента Америки.

Стівен Кінг

Знаменитий американський письменник, Король жахів Стівен Кінг, виявляється, дуже уважно дивиться серіал HBO "Чорнобиль", який зараз б'є всі рекорди популярності. Після перегляду чергової серії історії про ядерну катастрофу в СРСР, Стівен Кінг прийшов до оригінального висновку, передають Патріоти України.
Письменник у своєму Twitter заявив, що під час перегляду серіалу "Чорнобиль" він згадав про володіючого "посереднім інтелектом" президента США Дональда Трампа.
Стівен Кінг пояснив, що, як і люди, відповідальні за "приречений" ядерний реактор, володіючий "посереднім інтелектом" Трамп відповідає за "велику силу", яку "він не розуміє". Письменник додав, що під "великою силою" він має на увазі "економічний і глобальний" вплив США.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дострокові вибори в Білорусі: Як Лукашенко перехитрив Путіна

середа, 20 листопад 2019, 1:00

17 листопада у Білорусі пройдуть дострокові парламентські вибори. У неділю, 17 листопада, у Білорусі відбудуться дострокові вибори до Палати представників, яка є нижньою палатою парламенту (Національні збори, білоруською Нацыянальны сход Рэспублiкi Бел...

Не існує "хорошого" або "поганого": Вчені спростували міф про білий хліб

середа, 20 листопад 2019, 0:25

Ризик появи надмірної ваги повністю залежить від того, як ваш організм - зокрема, кишкові бактерії - реагують на певні продукти харчування. Вчені з інституту Вейцмана в Ізраїлі вважають, що немає ніякої необхідності відмовлятися від вживання білого хлі...