Стівен Кінг подивився серіал "Чорнобиль" і жахнувся, що Трамп може начудити щось подібне у США

Під час перегляду серіалу Кінг згадав про володіючого "посереднім інтелектом" президента Америки.

Стівен Кінг

Знаменитий американський письменник, Король жахів Стівен Кінг, виявляється, дуже уважно дивиться серіал HBO "Чорнобиль", який зараз б'є всі рекорди популярності. Після перегляду чергової серії історії про ядерну катастрофу в СРСР, Стівен Кінг прийшов до оригінального висновку, передають Патріоти України.
Письменник у своєму Twitter заявив, що під час перегляду серіалу "Чорнобиль" він згадав про володіючого "посереднім інтелектом" президента США Дональда Трампа.
Стівен Кінг пояснив, що, як і люди, відповідальні за "приречений" ядерний реактор, володіючий "посереднім інтелектом" Трамп відповідає за "велику силу", яку "він не розуміє". Письменник додав, що під "великою силою" він має на увазі "економічний і глобальний" вплив США.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

п’ятниця, 10 липень 2020, 3:00

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї. На похороні дружини депутата обласної ради від «...

Нову теорію про Троянську війну висунули археологи

п’ятниця, 10 липень 2020, 0:15

Троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі. Троянська війна, згідно з підсумками нового археологічного дослідження, була громадянською - в ній боролися не різні народи, як вважалося до ...