"Стоп реванш": Делегатів з'їзду партії Кернеса-Труханова змушували йти "коридором ганьби" й топтатися їхніми портретами (відео)

Вранці у неділю, 2 червня 2019 року, проукраїнські активісти пікетували проведення у харківському Палаці спорту з'їзду новоствореної партії "Довіряй справам".

Проукраїнські сили змушували його делегатів йти "коридором ганьби". На вході також було розлито червону фарбу, яка символізувла кров захисників України, й розкладено зображення головних організаторів з'їзду - колишніх "регіоналів", міських голів Харкова та Одесси Геннадія Кернеса й Геннадія Труханова, відомих за рахунок своїх виразно проросійських поглядів, передають Патріоти України з посиланням на UA: Харків.

Окрім того, вздовж центрального входу до Палацу спорту “Нацкорпус” розгорнув гасло "Стоп реванш".

А на вікнах Палацу спорту учасники акції встановили портрети загиблих на Майдані та під час теракту біля Палацу у 2015-му році.

Інші публікації автора

Харків'янин кинув коханку у квартирі помирати від тяжких травм

середа, 20 листопад 2019, 22:59

Згідно з довідкою судово-медичної експертизи, смерть жінки настала внаслідок набряку головного мозку, внутрішньо-черепного крововиливу та закритої черепно-мозкової травми. Поліцейські викрили жителя Харківської області в нанесенні смертельних травм спі...

"Брак рішучої відповіді Заходу на агресію РФ в Україні зробив її ще більш зухвалою", - Комітет британського парламенту

середа, 20 листопад 2019, 22:51

​Члени комітету британського парламенту з розвідки і безпеки заявили, що пасивність Великобританії і західних союзників у протидії втручанню РФ у політику країни і російській агресії зробила Москву ще більш зухвалою. Про це йдеться в оприлюднених днями...