"Стоп реванш": Делегатів з'їзду партії Кернеса-Труханова змушували йти "коридором ганьби" й топтатися їхніми портретами (відео)

Вранці у неділю, 2 червня 2019 року, проукраїнські активісти пікетували проведення у харківському Палаці спорту з'їзду новоствореної партії "Довіряй справам".

Проукраїнські сили змушували його делегатів йти "коридором ганьби". На вході також було розлито червону фарбу, яка символізувла кров захисників України, й розкладено зображення головних організаторів з'їзду - колишніх "регіоналів", міських голів Харкова та Одесси Геннадія Кернеса й Геннадія Труханова, відомих за рахунок своїх виразно проросійських поглядів, передають Патріоти України з посиланням на UA: Харків.

Окрім того, вздовж центрального входу до Палацу спорту “Нацкорпус” розгорнув гасло "Стоп реванш".

А на вікнах Палацу спорту учасники акції встановили портрети загиблих на Майдані та під час теракту біля Палацу у 2015-му році.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Йшов шостий рік війни..: ВМФ РФ продовжує отримувати українські двигуни для своїх літаків-амфібій

субота, 27 лютий 2021, 15:00

В лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» з України було відправлено 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 60 кН, але не більше 80 кН. 14 лютого 2020 року з аеродрому ТАНТК ім. Г.М. Берієва піднявся в повітря черговий серійний пошуко...

"Реформована поліція обсцикає підступи до ОП", - блогер (відео)

субота, 27 лютий 2021, 14:29

Під час акції на Банковій поліцейські влаштували собі "туалет" просто неба поряд з театром Франка. Співробітники МВС України, що чергують неподалік від Офісу президента України, де сьогодні, 27 лютого 2021 року, проходить акція з вимогою звільнення Сер...