"Стоп реванш": Делегатів з'їзду партії Кернеса-Труханова змушували йти "коридором ганьби" й топтатися їхніми портретами (відео)

Вранці у неділю, 2 червня 2019 року, проукраїнські активісти пікетували проведення у харківському Палаці спорту з'їзду новоствореної партії "Довіряй справам".

Проукраїнські сили змушували його делегатів йти "коридором ганьби". На вході також було розлито червону фарбу, яка символізувла кров захисників України, й розкладено зображення головних організаторів з'їзду - колишніх "регіоналів", міських голів Харкова та Одесси Геннадія Кернеса й Геннадія Труханова, відомих за рахунок своїх виразно проросійських поглядів, передають Патріоти України з посиланням на UA: Харків.

Окрім того, вздовж центрального входу до Палацу спорту “Нацкорпус” розгорнув гасло "Стоп реванш".

А на вікнах Палацу спорту учасники акції встановили портрети загиблих на Майдані та під час теракту біля Палацу у 2015-му році.

Інші публікації автора

"Почали забувати про війну...": Українцям дорікнули у байдужості (відео)

середа, 25 листопад 2020, 9:47

Багато українців залишаються байдужими до ситуації на Донбасі, не знають і "не хочуть знати" про війну. Таку думку висловив кінорежисер, боєць 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Артем Мельниченко, передають Патріоти України з посиланням на видання Г...

"Один прорив - і все ...": У кремлівського пропаганд*на передрекли швидку поразку російсько-терористичних "Л/ДНР"

середа, 25 листопад 2020, 9:36

На Росії заговорили про нищівну поразку терористів "Л/ДНР" і втрату Донецька вже через півроку. Збройні сили України вже мають досить сил і засобів для звільнення окупованих районів Донбасу. Про це в ефірі кремлівського пропагандиста Володимира Соловйо...