Йосип Сталін планував зробити своїм наступником відомого радянського партійного діяча Пантелеймона Пономаренка, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Саме колишній перший секретар ЦК КП Білорусі повинен був очолити СРСР після смерті диктатора.
Також повідомляється, що ще в 1951 році - за два роки до кончини - Сталін почав передавати частину повноважень наближеним. Зокрема, факсиміле для проставлення свого підпису на документах він забезпечив своїх наближених соратників Лаврентія Берію, Георгія Маленкова і Миколи Булганіна. На думку істориків, це було пов'язано з тим, що Сталіну було все важче поєднувати посаду голови Ради Міністрів з посадою першого секретаря партії. При цьому пост Радміну Коба залишати не збирався.
Фахівці вважають, що відкрито на з'їзді партії провести поділ влади не вдалося "через створену самим Сталіним атмосферу страху і лизоблюдства у верхах". Тому під ранок 1 березня 1953 року Сталін повідомив Берії, Маленкову, Булганіну і Пономаренку, кого з них він хоче бачити замість себе на посаді глави СРСР. Швидше за все, комусь з них це не сподобалося, і "ці діячі вирішили прискорити смерть вождя".
Цікаво, що до того, як назвати наступником Пономаренка, Сталін хотів зробити вождем Миколу Вознесенського. Але після того, як Коба в 1950 році вимовив ім'я Вознесенського, того одразу ж стратили. А руку до цього доклали Маленков, Берія і Хрущов.
Додамо, що після смерті диктатора, його місце зайняв Георгій Маленков, який пробув головою Ради Міністрів СРСР до 8 лютого 1955 року.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...