"Странно, непатриотично и идиотично!" - блогер про конкурс "Місіс Росія" (фото)

Яка ж стійка скрепна мода на неприродний жіночий типаж!

Про це у своєму блозі пише agasha nikolaeva, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Я запуталась уже. Почему они так похожи? Это не прошлогоднюю Миссис Москва 2018 выбрали теперь уже в Миссис Россия 2019?Миссис Москва 2018Конкурс двойников какой-то, честное слово. И надо же, как устойчива мода именно на такой женский типаж!Миссис Россия 2019Впрочем, я даже не об этом.

А вам не кажутся странными названия этих конкурсов? Какие у нас могут быть мисс и миссис Россия?! Это очень, очень непатриотично. И даже слегка идиотично! В Америке же нет, наверное, конкурсов Сударыня США.

Эх,правда, у нас и сударыней не осталось тоже. Даже в Теремке, не к ночи будет помянут.

А как же тогда? Как патриотично обозвать такой конкурс?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Остапчук - тамада, Каменських, Цибульська і Бронюк - "під горілочку": Як на Вінниччині весілля гуляли (фото, відео)

середа, 12 серпень 2020, 11:59

Святкували в селі Прибузьке під Вінницею, в маєтку "Park Manor". Для нареченої Марії та молодого Тараса на сцені виступали NK — Настя Каменських, вінницький гурт «ТіК» Віктора Бронюка та ведуча свята — співачка Ольга Цибульська. Серед гостей друзі, рід...

Криваві вибори у Білорусі: Жителі Мінська розповіли про третю добу протестів

середа, 12 серпень 2020, 11:47

В Білорусі проходять акції протесту противників Олександра Лукашенка, які виступають проти 26-річного правління президента республіки. Влада намагається придушити протести силами міліції і військового спецназу. Столиця Білорусі пережила три ночі протес...