"Странно, непатриотично и идиотично!" - блогер про конкурс "Місіс Росія" (фото)

Яка ж стійка скрепна мода на неприродний жіночий типаж!

Про це у своєму блозі пише agasha nikolaeva, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Я запуталась уже. Почему они так похожи? Это не прошлогоднюю Миссис Москва 2018 выбрали теперь уже в Миссис Россия 2019?Миссис Москва 2018Конкурс двойников какой-то, честное слово. И надо же, как устойчива мода именно на такой женский типаж!Миссис Россия 2019Впрочем, я даже не об этом.

А вам не кажутся странными названия этих конкурсов? Какие у нас могут быть мисс и миссис Россия?! Это очень, очень непатриотично. И даже слегка идиотично! В Америке же нет, наверное, конкурсов Сударыня США.

Эх,правда, у нас и сударыней не осталось тоже. Даже в Теремке, не к ночи будет помянут.

А как же тогда? Как патриотично обозвать такой конкурс?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тікав через Україну до Росії: Прикордонники затримали болгарського священника

четвер, 29 жовтень 2020, 21:59

Священнослужитель з Болгарії потрапив до України легально, а потім вирішив нелегально перебратися в Росію. «Інформацію про рух невідомого в сторону державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно прибула в ...

Курйоз дня: Через лису голову арбітра вболівальники так і не змогли подивитися футбольний матч

четвер, 29 жовтень 2020, 21:36

Камера постійно плутала м'яч з лисою головою бокового арбітра і фокусувала свою увагу на його переміщеннях. Під час матчу шотландського дивізіону між "Інвернессом Каледоніан Тісл" і "Ейр Юнайтед" стався курйоз, який змусив коментатора понервувати, а уб...