Свідок перестрілки в Броварах 29 травня і місцевий житель Віталій Новак детально описав подробиці того, що побачив, передають Патріоти України з посиланням на Радіо НВ.
«З балкона, з висоти, не так все видно і не так страшно. А люди, які були внизу, це було дуже дивно. Тому що бігає натовп людей з пістолетами, автоматами, помповиками, стріляє в один-одного, і в той же час люди, які в цей час йшли на роботу, стояли на зупинці, якось сильно не реагували, мовляв: „Стріляють, так, але треба ж на роботу їхати“», — каже Новак, який живе на 10-му поверсі біля місця перестрілки.
За словами очевидця, з місцевих жителів ніхто не постраждав, проте деяким його сусідам кулі пробили вікна. Як стверджує чоловік, поліція дуже швидко прибула на місце події - о 7:15 надійшов виклик, а о 7:22 приїхала перша поліцейська машина.
Новак зазначив, що спочатку правоохоронці затримали одну групу, а згодом поодинці ловили учасників другої групи, що брала участь в перестрілці, які намагалися сховатися у дворах. За його словами, люди, що знаходилися біля місця перестрілки, до кінця не усвідомлювали, що відбувається.
«Я вийшов на балкон, дивлюся на це все, і у мене було враження, що якась Зірниця: якісь люди, практично всі в однаковому темному одязі, автомати, рушниці, стрілянина. Таке відчуття, що знімається якесь кіно. Потім я бачу, що під час цих пострілів кулі зрізають гілки. І розумієш, що це не зовсім холості патрони, це не дитяча гра, не Зірниця. У людей знизу теж було таке сильне відчуття шоку, що вони не сильно розбігалися, просто дивилися здивовано на те, що відбувається. Не вірилося, що таке може бути. Це наша реальність сьогодні», — розповідає очевидець.
Як повідомляє Віталій Новак, проблема з перевізниками — це давня історія для міста. За його словами, з Броварів до Києва, крім офіційного громадського транспорту, людей також возять попутники на приватних авто. Однак пасажирів можуть підбирати і приватні нелегальні маршрутки, які довозять людей в два-три рази швидше. Через це пасажири обирають нелегальний транспорт, чим незадоволені офіційні перевізники.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...