"Строго по заветам Московии": Мережі вразило відео артудару Туреччини по курдах у Сирії

Користувачі мережі порівняли його з ситуацією на Донбасі в Україні.

В інтернеті показали відео нанесення артудару турецьких військ по території Сирії, а користувачі засудили їх дії. Запис опублікував в Twitter користувач мережі Мугабе Тілівіжн, передають Патріоти України.

"Ще одне відео роботи турецької РСЗВ по курдам. Про точкові удари і збереження життя мирного населення не йдеться. Працюють по площах", - написав він і розмістив відео.

Користувачі мережі обговорили обстріл і порівняли його з ситуацією на Донбасі в Україні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...