"Структура унікальна": Учені з'ясували походження коронавірусу

Вчені провели детальний аналіз структури вірусу і не знайшли ніяких ознак редагування, яке було б необхідно для його створення.

Коронавірус не міг бути створений штучно. А з'явився і розвивався до свого нинішнього стану суто еволюційним шляхом. До таких висновків у результаті досліджень дійшли вчені Колумбійського університету в Нью-Йорку, університету Тулейна в Новому Орлеані і Сіднейського університету в Австралії, передають Патріоти України з посиланням на Nature Medicine.

Таким чином, вони розвіяли міфи про лабораторне походження коронавірусу. Вчені провели детальний аналіз структури вірусу і не знайшли ніяких ознак редагування, яке було б необхідно для його створення.

"Порівнюючи доступні дані про послідовність геному для відомих штамів коронавірусів, ми можемо твердо визначити, що коронавірус SARS-CoV-2 виник в результаті природних процесів", - розповів Крістіан Андерсен, доцент кафедри імунології та мікробіології в Scripps Research.

Учені впевнені, що коронавірус існує досить давно. Структура його унікальна і аналогів у нього немає. Структура SARS-CoV-2 схожа на коронавіруси, які знайдені у кажанів і панголінів. Це підтверджує версію про те, що вірус міг перейти від них до людей в Китаї.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...