"Ми з дружиною приземлилися в аеропорту Болоньї, нас зустріли мій вітчим, моя сестра. І вже коли сіли в автомобіль, буквально на виїзді з парковки нас зупинила патрульна машина карабінерів, згодом під'їхали ще чотири машини. Це були працівники італійської поліції. І відбувся арешт . Життя зупинилося на цій точці - приземлення в Італії", - поділився Марків.
Спочатку поліція взагалі нічого не говорила Марківу, йому лише дали для ознайомлення папери з обвинувальними актами. Вже пізніше на допиті українець дізнався всі деталі безпідставних звинувачень, які йому висували.
Протягом усього слідчого процесу Марківу змінили 28 співкамерників. Він не виключає, що робилося це з певною метою, щоб розговорити бійця НГУ і вивідати потрібні стороні обвинувачення дані.
За словами Марківа, прокурор просив для нього 17 років ув'язнення. Однак суд Італії вирішив дати йому 24 роки. Таким чином українцеві вирішили "помститися" за незгоду співпрацювати з органами слідства, за відмову надавати ту інформацію, яка розголошенню не підлягала.
Як розповів Марків, суд Італії всіляко намагався героїзувати російських бойовиків з "ДНР/ЛНР", самого ж українця безпідставно звинувачував у військових злочинах.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...