​Суд залишив під вартою посібницю терористів "ДНР"

Захисники намагалися добитися скасування рішення суду попередньої інстанції, але це не вдалося.

Суд у Житомирі залишив під вартою сепаратистку, яка працювала на "ДНР". Ухвалу виніс Житомирський апеляційний суд, повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області, передають Патріоти України.

"У п'ятницю, 15 листопада, прокуратурою Житомирської області забезпечено розгляд в апеляційній інстанції скарги сторони захисту у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації)", – сказано у повідомленні.

Захисники намагалися добитися скасування рішення суду попередньої інстанції, але це не вдалося.

Жінка надалі перебуватиме під вартою без права внесення грошової застави.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...