Суддю Верховного суду, любителя покермувати авто "під шофе", відсторонили від посади

Суддя Сердюк 2 березня 2019 року керував автомобілем в нетверезому стані, від проходження тесту на алкоголь відмовився.

Суддю Касаційного цивільного суду, який входить до складу Верховного суду, Валентина Сердюка тимчасово відсторонили від посади. Рішення про відсторонення Сердюка прийняла 22 травня перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, йдеться в повідомленні пресслужби ВСП, передають Патріоти України.

Відзначається, що до судді застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення. «З огляду на рішення, прийняте першою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 22 травня 2020 року, суддю Касаційного цивільного суду в складі Верховного суду Сердюка Валентина Васильовича усунуто від здійснення правосуддя», - йдеться в повідомленні.

Таким чином, до моменту офіційного звільнення судді з посади Вищою радою правосуддя, він вважається тимчасово відстороненим від посади. «Термін дії відсторонення суддів від правосуддя - до прийняття Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати», - уточнили в ВСП.

Про причини відсторонення судді повідомили ЗМІ: у ВСП його представникам пояснили, що суддя Сердюк 2 березня 2019 року керував автомобілем в нетверезому стані, від проходження тесту на алкоголь відмовився. Суддя був притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 10 тисяч грн і позбавлення права керувати автомобілем строком на один рік.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.