Про це пише координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець, передають Патріоти України.
Натомість, за його словами, на 2019 рік для всієї національної розвідки США (включаючи ЦРУ, АНБ і т.д.) заплановано фінансування на рівні 86 млрд доларів.
"Можна для більш якісного "занурення" в цю цифру порівняти її з УСІМ бюджетом України (близько 40 млрд доларів)", - підкреслює він.
Експерт зазначає, що "програє" українська розвідка і своїм прямим ворогам з російського ГРУ.
"На 2018 рік, ці "милі хлопці" під крилом незабутнього пана Суркова накапостили в світі, і в тому числі в нашій країні, на 5 млрд доларів. З таким бюджетом, можна не тільки Скрипалів труїти ... прямо в Британії і утримувати ораву бойовиків на окупованій частині українського Донбасу, а взагалі вербувати пінгвінів в Антарктиді (ще й "собі на кишеню" залишиться)", - відзначає він.
Говорячи про більш мирні країни, Машовець привів в приклад Німеччину, яка маючи можливість отримувати розвідінформацію з "альтернативних джерел", включаючи союзників по НАТО, а також США, понад 700 млн євро в рік витрачає на свою службу інформації.
"Всі ці показники можна порівняти з відкритими даними по нашим розвідкам, прописаним в бюджеті на 2019 рік, і відразу ж зрозуміти, що розрив не просто величезний, а колосальний", - підкреслює Машовець.
У зв'язку з цим він відзначає, що "ми можемо як завгодно змінювати і реформувати свої розвідки, збільшувати або зменшувати їм штати, перетягувати з місця на місце, або влаштовувати їм 100% "ротації", проте очевидно одне - поки там не буде функціонувати ... "кістяк" спеців-мультиінтелектуалів на постійній основі, здатних в найкоротші терміни зануритися в ту чи іншу проблему і видати ефективний результат (прогноз) з відповідним матеріально-технічним забезпеченням, толку не буде".
"І найголовніше. Пам'ятаємо, що країни, які економлять на розвідці залишаються на узбіччі політичного життя і економічного добробуту, перетворюючись на об'єкт міжнародної політики. А в гіршому випадку - наша державність цілком може стати таким собі "предметом для дискусій" між більш сильними і просунутими", - резюмував експерт.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...