Супрун на сесії ВООЗ виступила з потужною промовою проти Путіна

Супрун закликала ООН не миритися з присутністю РФ в Раді Безпеки, поки ті не повернуться до системи міжнародного права, починаючи з виведення їх військ з окупованих територій України та звільнення всіх військовополонених і політичних в'язнів.

Уляна Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун закликала посилити санкції проти Росії. Про це вона заявила, виступаючи на 72 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві, повідомляє прес-служба МОЗ, передають Патріоти України.

Супрун наголосила, що в Україні успішно проводять медичну реформу, незважаючи на те, що Російська Федерація вторглася в нашу країну і розв'язала війну.

"Уявіть наступне: що якщо б ви були змушені покинути свій будинок і все, що ви могли взяти з собою була одна валіза. Що б ви взяли з собою? Понад 1,5 мільйона українців були змушені приймати таке рішення, коли Росія анексувала Крим і вторглася в Східну Україну в 2014-му. Як воно знайти своє ім'я в списку осіб на ліквідацію російськими спецслужбами, ФСБ? Сотні українців сьогодні живуть з ціною за їхні голови, ціною яку поставив Кремль", – йдеться в повідомленні.

Супрун наголосила, що війна з Росією забрала життя 13 тисяч осіб. В.о. міністра зазначила, що Росія також викрала і засудила десятки українців.

"Роздача російських паспортів на окупованих територіях, примусово чи добровільно, є ще одним актом агресії. І вимога наявності російського паспорта для отримання медичної допомоги - є порушенням прав людини", – акцентувала вона.

Супрун закликала ООН не миритися з присутністю РФ в Раді Безпеки, поки ті не повернуться до системи міжнародного права, починаючи з виведення їх військ з окупованих територій України та звільнення всіх військовополонених і політичних в'язнів.

"Країни-члени ВООЗ та інші міжнародні організації повинні говорити "ні" російським грошам, які наповнюють західні рахунки, інакше ви ризикуєте стати заручниками Кремля. Санкційний режим повинен бути збережений і розширений, інакше ви ризикуєте винагородити поведінку, яка анулює переваги, які суспільство отримує від миру і процвітання. Поділ світу на сфери впливу не повинен бути способом організації міжнародних відносин в 21 столітті", – підсумувала Супрун.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Спалах минулого: Як німці відкривали міст через Дніпро (фото)

четвер, 9 липень 2020, 23:21

Червона Армія залишила Запоріжжя на початку жовтня. Тоді питання відновлення мостів стало для німців гострим і на його вирішення було покладено багато сил. В мережі показали відкриття німцями Стрілецького мосту в Запоріжжі. Його відновили в липні 1943 ...

З архіву ПУ. "Можете взяти ручку, аркуш та ... звільнити свої місця", - президент України звернувся до Кабінету міністрів

четвер, 9 липень 2020, 23:05

Як Зеленський зразу після інавгурація, 20 травня 2019 року, взявся різко наближати "кінець епохи бідності". Під час промови Володимир Зеленський процитував колишнього американського президента Рональда Рейгана, передають Патріоти України. "Дозвольте ме...