Супрун на сесії ВООЗ виступила з потужною промовою проти Путіна

Супрун закликала ООН не миритися з присутністю РФ в Раді Безпеки, поки ті не повернуться до системи міжнародного права, починаючи з виведення їх військ з окупованих територій України та звільнення всіх військовополонених і політичних в'язнів.

Уляна Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун закликала посилити санкції проти Росії. Про це вона заявила, виступаючи на 72 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві, повідомляє прес-служба МОЗ, передають Патріоти України.

Супрун наголосила, що в Україні успішно проводять медичну реформу, незважаючи на те, що Російська Федерація вторглася в нашу країну і розв'язала війну.

"Уявіть наступне: що якщо б ви були змушені покинути свій будинок і все, що ви могли взяти з собою була одна валіза. Що б ви взяли з собою? Понад 1,5 мільйона українців були змушені приймати таке рішення, коли Росія анексувала Крим і вторглася в Східну Україну в 2014-му. Як воно знайти своє ім'я в списку осіб на ліквідацію російськими спецслужбами, ФСБ? Сотні українців сьогодні живуть з ціною за їхні голови, ціною яку поставив Кремль", – йдеться в повідомленні.

Супрун наголосила, що війна з Росією забрала життя 13 тисяч осіб. В.о. міністра зазначила, що Росія також викрала і засудила десятки українців.

"Роздача російських паспортів на окупованих територіях, примусово чи добровільно, є ще одним актом агресії. І вимога наявності російського паспорта для отримання медичної допомоги - є порушенням прав людини", – акцентувала вона.

Супрун закликала ООН не миритися з присутністю РФ в Раді Безпеки, поки ті не повернуться до системи міжнародного права, починаючи з виведення їх військ з окупованих територій України та звільнення всіх військовополонених і політичних в'язнів.

"Країни-члени ВООЗ та інші міжнародні організації повинні говорити "ні" російським грошам, які наповнюють західні рахунки, інакше ви ризикуєте стати заручниками Кремля. Санкційний режим повинен бути збережений і розширений, інакше ви ризикуєте винагородити поведінку, яка анулює переваги, які суспільство отримує від миру і процвітання. Поділ світу на сфери впливу не повинен бути способом організації міжнародних відносин в 21 столітті", – підсумувала Супрун.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...