Супрун присвятила Ківі пост про шкоду і користь мастурбації

Випадок з нібито мастурбацією на робочому місці нардепа Іллі Киви продовжує обростати коментарями...

Ексглава МОЗ України Уляна Супрун у властивій собі манері опублікувала пост у Facebook, присвячений користі і шкоді мастурбації - з явним натяком на недавній інцидент з нардепом Іллею Кивою, передають Патріоти України.

"Мастурбація потрібна для підтримки кровообігу в геніталіях і малому тазі і для зняття сексуального напруги при відсутності постійного партнера/ки або неможливості займатися сексом так часто, як хочеться. Описані кейси полегшення симптомів мігрені мастурбацією. Почнемо з легких проявів. Сексологи кажуть, що чоловіки , які звикли до "мертвої хватки" рукою, ще з супутнім переглядом порно, можуть мати проблеми з порушенням і чутливістю з живою людиною", - написала вона.

За її словами, в окремих випадках мастурбація має в достатній мірі небезпечний для людини характер. "Іноді мастурбація починає мати компульсивний характер, наприклад хапання за геніталії на робочому місці. Така поведінка, очевидно, не піддається вольовому контролю, а людина не усвідомлює негативні наслідки дій. Коли люди роблять сексуальні вчинки, хоча ті становлять потенційну загрозу: зараження ВІЛ та іншими хворобами, що передаються статевим шляхом, відчувають репутаційні втрати, втрачають час і гроші, втрачають продуктивність, порушують закони, і це стає пріоритетом життя, це називається сексуальна залежність. А будь-яка залежність не є нормальною. [...] Компульсивну мастурбацію відносять до таких сексуальних залежностей."

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.