"Сусіди вірять, що я відьма, і бояться": Як живе жінка з 31 пальцем (фото)

У мешканки індійського штату Одіші 12 пальців на руках і 19 – на ногах.

63-річна Кумар Найак страждає полідактилією – поширеною спадкової аномалією, яка характеризується великою кількістю пальців на руках і ногах, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Я народилася з цим дефектом і не лікувалася, тому що родом з бідної сім'ї, – пояснює вона в коментарі для Daily Mail. – Сусіди вірять, що я відьма, й бояться підходити. Іноді сторонні приходять, щоб подивитися на моє відхилення. Доводиться сидіти вдома, тому що до мене ставляться не так, як до інших".
Кумар Найяк


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...

Скандальне рішення КС: Президент України запевнив, що система е-декларування працюватиме

четвер, 29 жовтень 2020, 18:48

Зеленський закликав членів РНБО розробити конкретні рішення. Президент Володимира Зеленський запевняє, що система електронного декларування в Україні працюватиме, законопроекти для її відновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради я...