"Суть "русского мира": ругают Европу и туда же жалуются", - Казанський

Російські пропагандистські сайти пишуть, що жителі території, підконтрольних бойовикам "ЛНР" "за підтримки місцевої влади подають до Європейського суду з прав людини сотні позовів проти України".

Денис Казанський

Про це у своєму блозі пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"В этом вся суть так называемого "русского мира". Пять лет люди клянут "Гейропу" и страны НАТО, обвиняют их в организации "государственного переворота" (Майдана), обещают дойти до Лондона, рассказывают о натовских наемниках, тайных польских легионах, неграх на танках и т.д. А потом бегут жаловаться в суд тех же страны НАТО.

Ложь, фальшь, двуличие - основа идеологии современной России и ее сателлитов. Воюя якобы с "Западом", туда продолжают лихорадочно вывозить сырье и капиталы, покупают там недвижимость, получают паспорта, и при случае бегут жаловаться в их суды."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Влада РФ знову осоромилася: Захарова виставила Кремль в непривабливому вигляді після гучної заяви (відео)

субота, 26 вересень 2020, 11:15

Влада Росії знову втрапила в незручну ситуацію, намагаючись відбиватися від нападок світової спільноти у зв'язку з отруєнням російського опозиціонера Олексія Навального бойовою отруйною речовиною "Новачок". МЗС Росії і Служба зовнішньої розвідки РФ зро...

В Казахстані засудили громадянина країни, який воював в Україні на боці російських терористів

субота, 26 вересень 2020, 10:51

У суді підсудний повністю визнав вину. Все більше країн у світі застосовують справедливу міру покарання для своїх громадян, які воювали проти українських бійців на боці бойовиків. Нещодавно до числа таких країн приєднався Казахстан: 25 вересня в місті ...