"Свати", соцмережі і "білоруський підхід": Експерт розповів про відмінності в менталітеті українців і білорусів

Українцям треба дивитися в корінь проблеми і вирішувати її глобально, а не розмінюватися на дрібниці на зразок хайпа і тріскотні в соцмережах.

Експерт Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич, що допомагає розбиратися в хитросплетіннях української політики, провів цікаве спостереження про відмінності у вирішенні виникаючих проблем, які проявляють українці і білоруси, передають Патріоти України.

Для цього він використовував випадок з аккаунтом в мережі Instagram одіозного серіалу «Свати», адмін якого вирішив використовувати фото білоруського автора без посилання на нього самого.Фотограф попросив вказати авторство, адмін сторінки поліз в пляшку. І тут починається найцікавіше.

«Як би вчинив українець? Він би почав сам писати у соцмережах, хайпити, шукати союзників в публічній сфері. Вийшов би знатний "сра*ик". Фото, можливо, потім би зняли», - пише Тишкевич.Як вчинив білорус? Згідно з логікою, яка зрозуміла більшості його земляків: зібрав докази порушень і відправив скаргу в офіс Instagram. А там, недовго думаючи, взяли та й прикрили аккаунт «Сватів».
«В результаті аккаунт серіалу Свати зі 150 тисячами передплатників видалений з системи як аккаунт, який краде чужу інтелектуальну власність. Як то кажуть, нічого особистого. Просто типово білоруський підхід», - резюмує Тишкевич.
Тим самим автор, очевидно, натякає на те, що українцям потрібно бути в деяких ситуаціях «більше білорусами»: дивитися в корінь проблеми і вирішувати її глобально, а не розмінюватися на дрібниці на зразок хайпа і тріскотні в соцмережах.

Читачі сторінки Тишкевича повністю схвалили його спостереження.При цьому самі українці вказали на явні «прогалини» в своєму менталітеті:Залишається сподіватися, що з часом нам, українцям, вдасться навчитися у своїх сусідів спокійного і вивіреного відношенню до вирішення з'являються проблем. У тому числі і видалення з показу по ТВ одіозних серіалів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Під Донецьком міномети, в Оленівці - потужний вибух: В ОРДО з раннього ранку йдуть бойові дії

субота, 6 червень 2020, 18:24

Основний напрямок обстрілів - Ясинуватський блокпост, Спартак, північно-західні окраїни Донецька. «Еленовка, в пять утра охнуло что-то один раз — аж двери открылись, А в шесть по расписанию всякое разное», - пишуть місцеві жителі.

"На Трампа напав Скажений Пес, або Чи повернеться генерал Меттіс в Пентагон", - оглядач

субота, 6 червень 2020, 18:12

Не виключено, що жорстка критика Меттіса на адресу Трампа - це заявка на повернення у велику політику. Про це у своєму блозі пише політичний оглядач Владислав Гірман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Экс-главы Пентагона Джеймса Мэт...