Святії скрепи: У РПЦ назвали комп'ютеризацію шкіл РФ "програмою отупіння"

Священник зазначив, що він взагалі не розуміє, що діти роблять в школі 11 років, назвавши цей довгий період «марною тратою часу», а дітей - «майбутніми інвалідами».

протоієрей Димитрій Смирнов

Глава патріаршої комісії з питань сім'ї, захисту материнства і дитинства протоієрей Димитрій Смирнов назвав віртуалізацію шкільного навчання в РФ «програмою отупіння». Спілкуючись з прихожанами Томської єпархії, Смирнов пояснив, що «мелькаюча інформація» з гаджетів «нічому не дає застрявати в мозку», передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Що не спитай у сучасних дітей - не знають нічого, ні з якого предмета», - поскаржився представник РПЦ. Він перерахував, чого не знають сучасні діти: алгебри, геометрії, історії, астрономії, поезії і прози, музики. В цілому, додав Смирнов, він взагалі не розуміє, що діти роблять в школі 11 років, назвавши цей довгий період «марною тратою часу».
Священик додав, що навчання в школі не додає дітям і здоров'я, адже якщо вони не займаються спортом - то у 90% до закінчення школи виникає сколіоз і всі вони - «майбутні інваліди».
Смирнов уклав, що став прихильником домашнього освіти і привів в приклад США, де діти на домашньому навчанні показують високі результати на іспитах, на відміну від тих, хто ходить в школу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...