Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші».

У соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Донецька обурюються через високі ціни в окремих ресторанах міста, відзначаючи, що відвідувати їх можуть тільки представники «золотої молоді», чиї батьки «керують республікою», передають Патріоти України.

Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там может позволить себе отдыхать? Разве что наша горячо любимая золотая молодежь, во главе с их папашами, которые разворовывают Республику. И комендантский час им не страшен почему-то! Обычные жители со своими зарплатами не могут себе позволить отдыхать в таких заведениях, так как цены там уж больно высоки и ярким примером является ресторан ПушкинЪ».

Також, користувачі уточнили, що в закладах «Салат з омаром і авокадо» коштує 3250 рублів, «Печінка Страсбурзької качки на холодне» - 1980 рублів, «Сьомга малосольна з млинцями» - 1250 рублів. Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші».

При цьому він додав, що на Новий Рік всі місця в даних ресторанах заброньовані.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вихідні по-президентськи: У мережі опублікували фото Олександра Лукашенка з рідного села

субота, 25 січень 2020, 18:49

Малою батьківщиною Лукашенко є агромістечко Олександрія в Могильовській області. «Знімок зроблений просто посеред села, доступ місцевим жителям там не закритий», – йдеться у підписі до фото. . У повідомленні також наголошується, що Лукашенка бачили на...

Йшов пішки на підконтрольну Україні територію: На Донбасі знайдено чоловіка, який страждає розладом пам'яті

субота, 25 січень 2020, 18:36

Документів чоловік при собі не мав. Документів чоловік при собі не мав. «Чоловік представляється Ларіним Миколою Мінаевичем, 31.12.1941 р.н.. За його словами, він живе в м. Молодогвардійськ (ОРЛО) в гуртожитку № 6 по вул. Молодіжна, д. 9 і прямував піш...