Світла пам'ять! - Не стало знаменитого українського актора театру і кіно

77-річний актор віддав рідному театру 47 років, зігравши в більш ніж 50 спектаклях...

Давид Бабаєв

У ніч на неділю, 24 листопада, в Києві помер народний артист України, зірка Національного академічного театру імені Лесі Українки Давид Бабаєв. Про це пресслужба театру повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

«Помер Давид Бабаєв ... Світла пам'ять!» - йдеться в повідомленні.
77-річний актор віддав рідному театру 47 років, зігравши в більш ніж 50 спектаклях, в т. ч. «Пані міністр», «Наполеон і корсиканка», «Уявний хворий», «Остання любов» та ін.

«Саме спектакль "Остання любов" став останнім для видатного актора. Ніхто й подумати не міг, що в той вечір актор востаннє вийде на сцену і щирі оплески почує теж в останній раз ... », - відзначили колеги актора.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Названо найбільш безталанні знаки Зодіаку

вівторок, 2 березень 2021, 11:00

Фортуна – дама примхлива. Сьогодні посміхається, а завтра – ні. Але до деяких людей вона постійно повернута спиною. Якщо досить щасливі знаки зодіаку раптово отримують лист від юриста свого покійного троюрідного дядька з Африки, то цілком серйозно можу...

З архіву ПУ. "Зал*па страшна": Дівчина з Алчевська з матюками розповіла про реалії життя в окупації (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 10:00

Вся правда про "щасливе" життя в "молодій республіці"... Мешканка окупованого міста Алчевськ Луганської області у листопаді 2019 року виклала відео, на якому розповіла про життя по той бік лінії розмежування. Відповідний відеоролик з підписом "вся прав...