"У цій лінійній конструкції не береться до уваги один маленький, але суттєвий момент. Це – Китай" - пише у своєму блозі журналіст Олексій Братущак, передають Патріоти України.
Особисто я звернув на нього увагу, коли перше привітання із "перемогою" Лукашенко отримав не із Кремля, а з Пекіна. Це було на ранок наступного після виборів дня. Привітання від Путіна надійшло лише за кілька годин.
Де Білорусь, а де Китай. Це були перші думки. Але за кілька днів назбиралося кілька елементів великої картини: Китай досить суттєво увійшов у Білорусь. Від маленьких фактів. У Білорусі вже кілька років як почали дублювати вказівники китайською. До великих. Точніше – до "Великого камня" (на фото). Цей проєкт одразу вражає масштабом.
По суті це невеличке китайське місто поруч із аеропортом "Мінськ". Більше 20 гектарів. Із підприємствами, житловими будинками, соціальною інфраструктурою.
Й от після цього стало цікаво копнути глибше. Бо Китай – це той гравець на світовій мапі, який реально може впливати на Росію. Там дуже багато важелів упливу. Й от тут виникає питання: а чи може "рука Пекіна" стримувати Путіна в Білорусі?
Якщо коротко, то Китай має в Білорусі значні інтереси. Китайці навряд чи полізуть у внутрішні справи білорусів. Це не росіяни з "вєжлівими чєловєчками" та "журналістами з літака ФСБ".
Але свої інтереси в Білорусі Китай захищатиме..."
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...