Сила щеплень: Як вдалось практично побороти грип на передовій (відео)

Майже усі військові вакциновані.

Грип практично побороли на передовій. На фронті, незважаючи на життя військових у землянках і перебування в окопах, його фактично немає. Імунологи переконують, що уся справа в щепленні та в кількості вакцинованих. Як і що колять воякам на передовій, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Це у цивільних поліклініках – запис та черги. У військових, що за кілька кілометрів від лінії зіткнення, все швидко і чітко. Поки одні пишуть згоду на щеплення, другі міряють температуру, а третіх вакцинують.

Теоретично кожен військовий може відмовитися від щеплення. Але тут армія, а тому иедики разом з командирами наполегливо рекомендують. Серед бійців теж немає дискусії. "Це треба. Є переживання, що можу захворіти. Тим більше зараз погана погода" ,- каже "Джексон".

Результатами вакцинації на фронті враженінавіть імунологи. Бійці, які по пів року живуть у землянках, які мерзнуть на позиціях, не хворіють на грип. Це результати минулого року. Бійцям колють якісну корейську вакцину, але секрет в іншому, вважають медики, бо щеплюють практично усіх. Саме це дає результат.

Епідеміологи готові вколоти усім військовим вакцину від правця та дифтерії, але її на всіх не вистачає. Тому в першу чергу намагаються щепити тих, хто стоїть на передовій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...

Незвичайний, але прибутковий бізнес: Китаєць розлучає багатих чоловіків з коханками і повертає їх дружинам

четвер, 13 травень 2021, 19:09

Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік. 31-річний житель Китаю Сяо Шен обзавівся одним з найбільш незвичайних занять в світі: він розлучає одружених чоловіків з коханками і повертає їх назад до дружин, передають Патріо...