Ситуація критична: Іспанія ввела надзвичайний стан і комендантську годину по всій країні через коронавірус

Передбачається, що такі обмеження будуть діяти протягом півроку.

Влада Іспанії через новий сплеск коронавіруса вирішили ввести в країні режим надзвичайного стану, а також встановити в нічний час комендантську годину. Інші додаткові карантинні заходи поки обговорюються, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.
В Іспанії зараз спостерігається друга хвиля COVID-19. Щоб хоч якось стримати поширення хвороби, уряд пішов на жорсткі заходи, вирішивши ввести з 23:00 години вечора до 06:00 ранку комендантську годину, а також ПП по всій країні.
Передбачається, що такі обмеження будуть діяти протягом півроку.
Крім того, місцева влада розглядає можливість обмеження поїздок між містами - можливо, переміщатися по країні зможуть тільки медичні працівники і ті, кому доводиться це робити за службовим обов'язком.

Також буде дозволено збиратися разом групами не більше шести осіб у кожній.

Нові правила карантину вступили в силу вже з неділі, 25 жовтня, поширюватися вони будуть на всі регіони країни, крім Канарських островів.

Як пояснюють влади, ситуація з COVID-19 в Іспанії критична і у них просто не залишилося іншого виходу.

Всього з початку пандемії в Іспанії зареєстрували вже понад 1 млн випадків захворювання коронавірусів, а померлих налічується вже понад 35 000 чоловік.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...