"Та замовкни ти, б***ь, і не гавкай!", або Скрепне правосуддя: На Росії суддя публічно обматюкав жінку

У Краснодарі (Росія) суддя Радянського райсуду втрапив у гучний скандал – під час судового слухання він кричав і лаявся матом на одну з учасниць процесу.

Аудіозапис розмови опублікував Telegram-канал Baza, передають Патріоти України.

Суть процесу – сарай, побудований на ділянці нібито без дозволу. На записі чутно, як суддя Валерій Мурсалов у грубій формі спілкується з жінкою. Він просить її "заткнутися" і каже, що вона "скоро здохне".

"Ось же гавкуча зараза! Я б тебе теж так відлупцював би! І замовкни!" – кричав суддя.

"Замовкни, б***ь така, а! Документи у тебе є чи права власності? Покажи! Якщо немає, зараз на місяць підеш туди!", – сказав суддя жінці, яка плакала.

"Я знаю, хто буде наступний після Кирила. Ось Кирило (Патріарх) здохне скоріше, а ти будеш наступною!

Слухай, ти помовчати можеш, а? Послухай, помовчати. Скільки ти гавкаєш! Скільки в тебе гівна! І ти ще ображена!", – сказав Мурсалов.

Пізніше стало відомо, що Мурсалов подав у відставку. Колегія повністю задовольнила його заяву. Він покине пост з 1 січня 2020 року. Крім того, щодо Мурсалова розпочато перевірку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Як відновити печінку після зловживання алкоголем

четвер, 9 липень 2020, 8:05

Три прості кроки... Відновити печінку після зловживання алкоголем можна за допомогою правильного раціону і дієти, відмови від шкідливих звичок та певною гімнастики. Медики назвали три прості кроки, які допоможуть привести печінка в норму, і не допустит...

"У мене там дужечки є...", - Шкарлет про плагіат

четвер, 9 липень 2020, 7:50

Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 27% монографії Шкарлета - це текстові запозичення у інших авторів без належних посилань на них (плагіат). В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет відкидає звинувачення в плагіаті ...