"Таблетки для депутатів, які надто вже фантазують, треба б пошукати усією країною": Аваков відповів народній обраниці на "військову допомогу Азербайджану"

У "Слузі народу" відхрестилися від своєї членкині, заявивши, що особисті думки депутатів не є офіційною позицією фракції.

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Людмила Марченко допустила надання Україною військової допомоги Азербайджану через загострення його конфлікту з Вірменією в Нагірному Карабасі. В ефірі каналу "Україна 24" вона заявила, мовляв, якщо виникне необхідність, то українська держава не стане осторонь, передають Патріоти України.

На такі її слова з критикою відреагували міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, а у фракції запевнили, що думка Марченко не є позицією всієї партії СН.

Так, парламентарка повідомила, що в Україні вже займаються підтримкою Азербайджану не лише в правовому, а й у ресурсному полі. Зокрема наданням гуманітарної допомоги. "Сьогодні розглядається питання складання списку, що саме потрібно. Україна готова сьогодні на різних майданчиках підтримувати Азербайджан. Це і військова підтримка, і гуманітарна всім тим, що потрібно буде в майбутньому", – пояснила Марченко.

Нардепка додала, що такої ж активної позиції дотримуються в Туреччині. А на уточнення від журналіста, чи дійсно вона має на увазі те, що Україна готова надати військову допомогу Азербайджану, відповіла: "Це військова ситуація... Я впевнена, що якщо питання постане настільки гостро, то Україна точно не пройде повз".

Висловлювання "слуги" про нібито готовність України надати військову допомогу Азербайджану у військовому конфлікті в "республіці Нагірний Карабах" викликали певний резонанс. На них з критикою відреагував глава МВС Арсен Аваков. "Україна не надаватиме військову допомогу в азербайджано-вірменському конфлікті жодній зі сторін. А ось медичну допомогу – таблетки для депутатів, які надто вже фантазують, – треба б пошукати усією країною", – написав він у Twitter.

Зі свого боку глава МЗС Дмитро Кулеба зазначив, що депутати мають право на висловлювання своїх думок, однак в умовах активного збройного протистояння, чисельних жертв та руйнувань, закликав усіх до зважених заяв та коментарів. "Які б не збуджували емоції, вони не мають провокувати протистояння і ворожнечу, а відповідати офіційній позиції Української держави. Якщо коротко, то контролюйте свої емоції і не грайтеся з емоціями інших людей", – написав він у Facebook.

Після реакції з критикою її заяв Людмила Марченко виправдалася за свої слова, підкресливши, що сказане нею неправильно трактували. А в "Слузі народу" запевнили, що особисті думки депутатів не є офіційною позицією фракції і, звісно ж, держави. "Народні обранці можуть висловлювати свої міркування та пропозиції з будь-яких питань. Проте рішення про надання допомоги іншим державам може ухвалювати тільки уряд та президент України", – заявили там.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...